Zrezygnuj z tych tematów na randce

Opublikowane przez 22 lutego 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Zrezygnuj z tych tematów na randce

Umówiłeś się z piękną kobietą na spotkanie. Masz za sobą dużą część sukcesu. Tym razem powinieneś dowiedzieć się w jaki sposób masz to rozegrać dalej. Najważniejsza sprawa dotyczy tego jak powinna przebiegać twoja randka oraz o których tematach nie warto opowiadać?

Z pewnością na pierwszej randce nie poruszaj tematu związanego z jej byłym chłopakiem. Skąd wiesz jakie kobieta ma doświadczenia związane z poprzednim partnerem. Nie interesuj się tym za bardzo gdyż to nie będzie budować między wami odpowiedniej relacji. Uświadom sobie to, że skoro kobieta zerwała ze swoim facetem to nie zamierza już nigdy więcej wracać do przeszłości.

Temat, który nie powinien znaleźć się na pierwszej randce dotyczy kwestii wiary lub religii. Nie warto za wszelką cenę wygłaszać swoich słów, które są związane z tym iż jedna wiara jest lepsza od drugiej. Taka pogawędką może niestety powodować spięcia i niepotrzebne konflikty.

Na randce zrezygnuj z pytań rutynowych. Nie warto się jej pytać w jaki sposób minął jej dzień na uczelni lub w pracy. Takie pytania dla kobiety mogą być już nudne. Nie należy ją w taki sposób naciskać. Zamiast tego warto jest wybrać jakiś inny temat. Należy odnaleźć jakąś wspólną pasję do tego aby tak w zasadzie nawiązać bliższą znajomość.

Temat polityki czy powinieneś go poruszać w rozmowach? Oczywiście, że nie. Zrezygnuj z zadawania jej pytań za którą obecnie jest partią gdyż to także może powodować niepotrzebne konflikty i spięcia. Zamiast tego tematu wybieraj coś bardziej neutralnego. Czasem zwykła rozmowa o pogodzie może być o wiele lepsza w porównaniu do pytań czy głosowało na jakąś partię w poprzednich wyborach. Bardzo często można się spotkać z tą sytuacją, że to właśnie kobieta kompletnie nie interesuję się polityką a ten temat jest dla niej najbardziej znienawidzonym. To właśnie przez takie zachowanie można sobie samemu nie pomagać a jedynie pogrążać w doborze nieodpowiednich tematów. Należy jak najszybciej odejść od tematów politycznych, które niestety i tak mogą budzić wątpliwości.

Dodaj komentarz