Pokaż w klubie, że potrafisz podrywać

Opublikowane przez 12 czerwca 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Pokaż w klubie, że potrafisz podrywać

Zbliża się weekend. Zamierasz w piątek się w 360 stopniach zmienić – zależy Ci na tym aby poderwać jakąś piękną kobietę w klubie, stawiasz sobie to jako główny cel. Zastanawiasz się w jaki sposób możesz to osiągnąć? Przede wszystkim pomyśl o tym aby nie ustawiać tego jako priorytetowego zadania. Jest wiele innych dróg, które będzie mogło spowodować iż tym razem z klubu nie wyjdziesz podchmielony a w towarzystwie kobiety. W jaki sposób możesz to osiągnąć? Istnieje na to kilka sposobów.

Przed wyjściem do klubu zdecyduj się na to, że nie idziesz tam w jakimś celu. Dla Ciebie niech zabawa będzie najważniejsza. Uczęszczasz regularnie na lekcje tańca uprawiasz i także przy tym świetnie się bawisz – nie zależy Ci na tym aby pobić rekord Pudziana czy wygrać konkurs Salsa. Tak samo idąc do klubu – skup się bardziej na frajdzie. Na dyskotece zacznij tańczyć tak jak najlepiej potrafisz. Nie możesz przecież szukać za każdym razem najpiękniejszej dziewczyny w klubie. Mając dobrą energię będziesz działać spontanicznie zamiast skupiać się na tym co masz powiedzieć do kobiety w klubie zrobisz coś zupełnie innego – podejdziesz i energicznie zabierzesz ją do tańca. Kiedy odmówi nic nie stracisz ponieważ dziewczyn w klubie jest mnóstwo a to właśnie ona straciła szansę na poznanie fajnego gościa.

Ubierz się odpowiednio – poprzez swój wygląd możesz dać kobiecie do zrozumienia, że to Ty właśnie jesteś gościem z którego tryska pozytywna moc. Idąc do klubu gdzie przeważa młodzież w wieku studenckim postanów sobie to, że nie pójdziesz tam ubrany w garnitur i buty wypastowane pastą. Pomyśl o tym aby się ubrać bardziej ekstrawagancko – na pewno kobiety większą uwagę zwrócą na gościa będącego w nieszablonowej koszulce np. dzisiaj u mnie robimy ten s…er . W taki sposób dasz sygnał, że jesteś osobą wyluzowaną i przyszedłeś się świetnie bawić a to o czym mogły pomyśleć kobiety powinny zachować dla siebie.

Nie daj z siebie zrobić frajera w klubie mówiąc brutalnie. Jednego drinka możesz postawić dziewczynie, jednak jeśli ona będzie chciała abyś zrobił to również dla jej koleżanki to w końcu przestań to robić. Kobieta chcę Cię tylko wykorzystać ponieważ zauważyła, że Ty jesteś darmowym fundatorem napojów alkoholowych. Szybko odejdź od takiej kobiety bo i tak nie możesz na nic więcej liczyć ponieważ stawianie drinków do niczego Cię nie doprowadzi.

Wykorzystaj moment w którym zauważysz to, że jakaś kobieta się na Ciebie patrzy. Nie wahaj się dłużej i od razu do niej podejść. Wystarczy, że powiesz jakiś całkiem kompletnie bzdurny tekst np. widzę, że się na mnie patrzysz jakbyś chciała ze mną zatańczyć i uświadomisz kobiecie, że jesteś kimś interesującym i biorącym sprawy automatycznie w swoje ręce. Wykorzystaj ten moment ponieważ połowę sukcesu będziesz miał za sobą.

Nie myśl w kategoriach, że coś dzisiejszej nocy musi Ci się udać. Odejdź od takiego myślenia ponieważ o wiele lepiej będzie kiedy skupisz się na sobie i na tym w jaki sposób najlepiej pokazać swoją pozytywną energię. To właśnie ten sposób może zapewnić Ci końcowy sukces.

Opowiadaj o interesujących rzeczach w trakcie rozmowy. Nie możesz się kobiecie chwalić o tym, że zeszłej nocy wypiłeś tyle i tyle. Kobietę to naprawdę nie interesuję. Takie rozmowy pozostaw sobie na pogawędki z kumplami. Wykaż się inicjatywą i pokaż kobiecie, że twoja mowa ciała i ton głosu w jaki wypowiadasz pewne słowa stoją na jak najwyższym poziomie.

Dla kobiety nie będzie ważne co w pierwszej kolejności będziesz mówić a liczyć się będzie to w jaki sposób to do niej opowiadać zaczniesz. Pomyśl o swojej postawie. To właśnie przez nią zakomunikujesz dziewczynie, że jesteś prawdziwym samcem. Jak powinieneś wyglądać? Na pewno sylwetka zawsze wyprostowana, oczy powinieneś mieć zawsze skierowane na horyzont. Nie możesz o tym zapominać ponieważ to jest kluczowa rzecz. Pamiętaj także o tym aby mówić do kobiety wyraźnie i głośno. Tylko taki ton głosu może Ci zagwarantować jakiś sukces. Mówienie szeptem w głośnym klubie nie da Ci zbyt wielu korzyści.

Dodaj komentarz