Po czym poznać, że jej się podobasz

Opublikowane przez 9 kwietnia 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Po czym poznać, że jej się podobasz

Umawiasz się już pewien czas z dziewczyną, spotkałeś niesamowitą kobietę w trakcie jazdy autobusem ale nie jesteś pewny tego czy ona jest Tobą zainteresowana? Istnieją sprawdzone sposoby do tego abyś naprawdę przekonał się o tym czy tak właściwie możesz liczyć na coś więcej.

Po pierwsze zwróć uwagę na jej wzrok. Kobieta, która bada twoją atrakcyjność będzie Cię oceniać przez swoje spojrzenie. Jeśli zauważysz to, że jakaś kobieta na Ciebie spogląda nie próbuj odwracać wzroku ponieważ dzięki temu będziesz mógł pokazać o swojej sile samca alfa. Jeśli to właśnie ona zdecyduję się na to, że pierwsza spuści wzrok to dla Ciebie wietrzy się szansa na to, że masz u niej zainteresowanie. Kiedy stoisz sam a obok Ciebie są jakieś dwie kobiety i zauważasz to, że na Ciebie co chwilę zerkają lub coś do siebie szepczą pod nosem to tak naprawdę możesz być przekonany o tym, że także uzyskałeś od nich zainteresowanie.

Jeśli zauważysz to, że kobieta stara się bawić swoją biżuterią poprzez dotykanie naszyjnika, bransoletki możesz być przekonany o tym, że masz jej zainteresowanie. Jeśli podczas rozmowy zauważasz to, że zaczyna się bawić pierścionkiem, zegarkiem lub kolczykiem masz także gwarancję na to, że ona czuje się w pełni komfortowo w twoim towarzystwie. Zwróć uwagę na jej język ciała, w przypadku jej zabawy włosami możesz być przekonany o tym, że ona w pewien sposób będzie dawać Ci do zrozumienia, że jest Tobą zainteresowana. Odczytaj poprawnie taki sygnał i postaraj się do niej podejść tak szybko jak to jest możliwe.

Przypatrz się dokładniej na jej makijaż. Jeśli udało Ci się umówić na drugą randkę z dziewczyną to tak naprawdę uświadom sobie to, że jeśli ona poprawiła swój wygląd poprzez dodanie ognistej szminki na ustach lub podkręciła brwi to możesz spodziewać się tego, że zyskałeś na jej zainteresowaniu.

Popatrz na uśmiech kobiety. Jeśli widzisz to, że kobieta w pewien sposób się do Ciebie uśmiecha to tak naprawdę możesz być przekonany o tym, że jej się podobasz. Czasem możesz powiedzieć coś zupełnie bez sensu – jednak kiedy dziewczyna zacznie się śmiać po tym co powiedziałeś to tak naprawdę możesz liczyć na to, że jesteś co raz bliżej zaproszenia ją do domu czy na następną kawę.

Zwróć uwagę na dotyk. Uświadom sobie to, że jeśli kobieta w pewien sposób Cię próbuję przypadkiem szturchnąć lub poklepać po ramieniu to jesteś na jak najlepszej drodze do tego, że ona jest Tobą zainteresowana.

Postaraj się dostrzec większe szczegóły. Jeśli bierzesz szklankę ze swoim sokiem i kobieta robi dokładnie to samo to bądź przekonany o tym, że tak naprawdę możesz liczyć na jej szczere zainteresowanie. W tym momencie kobieta próbuję się w 100% przejąć twoją mowę ciała po to aby się Tobie przypodobać w jak największym stopniu.

Jeśli zaobserwujesz to, że ta kobieta pojawia się zupełnie przypadkiem w tych miejscach do których Ty chodzisz to możesz być przekonany o tym, że to duża oznaka zainteresowania. Chodząc do siłowni zobaczysz to, że nagle jakaś nowa osoba dołączyła do klubu i to jest ta dziewczyna, która wpadła Ci w oko to tak naprawdę możesz być w tej świadomości, że to ona właśnie ona daję Ci duży sygnał zainteresowania. Nie próbuj tego zmarnować i zamiast intensywnie ćwiczyć z hantlami podejdź i postaraj się powiedzieć nawet banalny tekst w tylu – taka technika jest niedopuszczalna. W taki sposób będziesz się mógł z nią odpowiednio podroczyć. Dzięki temu uzyskasz świetną szansę na to, że wyjdziesz w jej oczach jako facet, który ma odpowiedni rodzaj poczucia humoru.

Dodaj komentarz