Nie przesadzaj z ilością makijażu

Opublikowane przez 13 stycznia 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Nie przesadzaj z ilością makijażu

Podrywanie to nie tylko domena mężczyzn, kobiety też podrywają mężczyzn, kusza ich na wiele sposobów, zapominając czasem, co faktycznie kusi mężczyzn, a co ich odstrasza. Niestety wiele Pań popełnia bardzo istotny błąd, który ma wpływ na późniejszy rozwój relacji w związku, a chodzi tutaj oczywiście o sam wygląd. Zbyt wyzywające ubranie nie zachęca wszystkich mężczyzn, podobnie jest z makijażem.
Kobiety błędnie wychodzą z założenia, że mężczyznom podoba się bardzo wyzywający wygląd, owszem, wielu Panów kręcą wyzywające kobiety, ale zwykle nie maja oni nic do zaoferowania, oczywiście oprócz jednorazowego numerka. Jeśli kobieta szuka czegoś więcej musi postawić na naturalność, zwłaszcza, że mężczyźni zwyczajnie nie lubią, gdy kobieta wygląda zbyt wyzywająca, a przede wszystkim, gdy ma na sobie zbyt dużo tapety.
Makijaż powinien podkreślać kobiecą urodę, a nie stanowić kamuflaż. Najgorsze, co może zrobić kobieta, to nałożyć gruba warstwę podkładu, potem pudru, a do tego zrobić strasznie ciemny makijaż. Niestety takie decyzje mają fatalne skutki, bo zamiast wyglądać lekko i promiennie, przypominamy tapeciarę, a przecież takie kobiety wcale nie są atrakcyjne, zwłaszcza, dla mężczyzn inteligentnych. Warto tutaj zauważyć jeszcze jedną, bardzo istotną kwestię, a chodzi oczywiście oto, że jeśli dojdzie do czegoś, spotkamy się po raz kolejny, wtedy brak makijażu może być dla mężczyzny szokujący. Tutaj trzeba wspomnieć o tym, że niektóre kobiety latami budzą się na długo przed partnerem, aby ten nigdy nie zobaczył jej bez makijaży. Nie jest to normalne zachowanie, powoduje, że związek jest zakłamany.
Makijaż to tylko jedna kwestia, ważne jest też ubranie i nie chodzi tylko o zbyt wzywające kreacje, ale również takie, które są po prostu mało kobiece lub zupełnie nie pasują do sytuacji lub naszej figury. Mężczyźni nie zwracają na to uwagi, a jeśli to robią i tak są homoseksualni? To złe myślenie! Mężczyźni potrafią lepiej skrytykować wybory kobiety, niż jej najbliższa przyjaciółka. Każda kobieta posiadająca partnera potwierdzi, że to z nim woli chodzić na zakupy, bo lepiej potrafi ocenić daną kreację. Warto tutaj wspomnieć chociażby o leginsach – z pozoru seksowne, jednak przez mężczyzn odbierane są zupełnie inaczej. Owszem stanowią dobry wybór, ale tylko na siłownię, ale na pewno nie na wizytę w klubie, czy randkę.

Dodaj komentarz