Jak ubrać się na pierwszą randkę?

Opublikowane przez 14 lipca 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Jak ubrać się na pierwszą randkę?

Każdy z nas szuka swojej drugiej połówki. Niektórzy co prawda deklarują, że życie singlem ma dla nich same plusy. Oczywiście, można robić wszystko, na co tylko ma się ochotę. Poza tym, taka osoba ma pełną swobodę. Generalnie jednak nawet najbardziej zatwardziali single poszukują swoich partnerów na całe życie. Otwarcie mogą się do tego nie przyznawać, ale tak właśnie jest. W związku z tym, osoby samotne często decydują się na podryw. Jeśli uda im się znaleźć odpowiednią połówkę, zagadują do niej i proponują spotkanie. Gdy kobieta zgadza się na to, singiel jest z tego faktu bardzo zadowolony. To jednak nie wszystko. Przed taką osobą pierwsza randka, na której trzeba zrobić bardzo dobre wrażenie, aby relacja nie była tylko chwilową i bardzo krótką znajomością. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, co dokładnie robić, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony w stosunku do nowo poznanej kobiety.
Bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednią fryzurę. Co do tego chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości. Kobiety – tak jak faceci – są wzrokowcami i zwracają uwagę na bardzo dużo szczegółów. Jeśli zobaczą mężczyznę z zadbaną fryzurą, to na pewno będą nim oczarowane już na samym starcie. Panie lubią mężczyzn, którzy o siebie dbają. Niedopuszczalne jest przyjście na randkę w rozczochranych czy tłustych włosach. Jeśli zatem szykujesz się na taką właśnie randkę, to powinieneś przede wszystkim znaleźć czas na wzięcie prysznicu. Potem poświęć kilkanaście minut na odpowiednie ułożenie fryzury. Możesz nałożyć trochę żelu, ale nie przesadzaj z tym dodatkiem, bo inaczej możesz wywołać efekt odwrotny do zamierzonego.
Musisz też bardzo dużo uwagę zwrócić na swoje paznokcie. Kobiety – jak podają różne statystyki – bardzo często patrzą na paznokcie facetów. Wiele z nich to kompletnie bagatelizuje. Jest to jednak złe podejście do całej sprawy. Jeśli chcesz zrobić na nowo poznanej kobiecie naprawdę dobre wrażenie, to powinieneś zdecydowanie wykonać wszystko, aby zadbać o własne paznokcie. Jak się za to zabrać? Jeśli wcześniej za bardzo nie dbałeś o ten aspekt, to najlepiej będzie, jak po prostu udasz się do salonu kosmetycznego. Tam profesjonalistki na pewno zrobią wszystko, aby Twój wygląd był na najwyższym możliwym poziomie. Manicure, pedicure – wykonaj jak najwięcej zabiegów i potraktuj to jako inwestycję we własną atrakcyjność.
Kluczowy jest też dobór ubrań. Niedopuszczalne jest, abyś poszedł na pierwszą randkę w wymiętych rzeczach. Musisz znaleźć odpowiednią ilość czasu, aby wszystko sobie dokładnie uprasować. Jest to naprawdę istotna kwestia. Jeśli przyjdziesz w wymiętych ciuchach, to nie licz, że zaplusujesz tym u swojej niedawnej wybranki. Nie masz na to co liczyć. Żelazko musi pójść w ruch! Trzeba też postawić na odpowiednie rzeczy. Na pewno nie może obejść się bez koszuli. Możesz założyć tylko ten element garderoby albo połączyć go z marynarką. Oczywiście, nie musi od razu być to cały garnitur. Kluczowe jest jednak to, aby wszystko się ze sobą dobrze komponowało. Trzeba też wziąć pod uwagę, że mnóstwo ludzi decyduje się na wytarte dżinsy. To też nie jest dobre rozwiązanie. Niektóre kobiety mogą pomyśleć, że je po prostu lekceważysz takim właśnie ubiorem. Same dżinsy w połączeniu z elegancką koszulą nie są złą opcją – jeśli chcesz ubrać się na sportowo. Spodnie muszą jednak odpowiednio prezentować się. Co do tego chyba już nie powinien mieć żadnych wątpliwości.
Ważny jest też dobór właściwych skarpetek. Niektórzy nie przywiązują do tej czynności zbyt dużo uwagi i decydują się na … białe skarpetki do, na przykład, czarnych spodni. Wygląda to dość groteskowo i warto zrobić wszystko, aby nie popełnić tego błędu. To samo tyczy się właściwych butów. Najlepiej postawić na eleganckie obuwie. Kobiety – poza paznokciami – najczęściej zwracają uwagę właśnie na buty. Nie możesz zatem zdecydować się na stare trampki, które powoli rozlatują się. Powinieneś wybrać coś zdecydowanie bardziej eleganckiego. Dzięki temu, zrobisz na pewno dobre wrażenie na swojej wybrance. Nie zapomnij też o odpowiednich perfumach.

Dodaj komentarz