Jak stać się atrakcyjnym w oczach kobiet?

Opublikowane przez 22 czerwca 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Jak stać się atrakcyjnym w oczach kobiet?

Tym razem chciałbyś, aby osoby płci przeciwnej częściej zwracały na Ciebie uwagę. Nie wiesz w jaki sposób masz się wyróżnić w tłumie. Podziwiasz tych facetów, którzy nie mają większych problemów z poznawaniem nowych kobiet. Zagadują do nich w bezpośredni sposób, bezpośrednio. Ty jednak tego nie potrafisz. Istnieją jednak sposoby dzięki którym będziesz mógł się wybić w jakiś sposób w tłumie i pokazać, że interesujący z Ciebie facet.

Pomyśl o tym aby znaleźć swoją pasję. Nie musisz się rzucać od razu na głęboką wodę – nie decyduj się na skoki narciarskie. W tym przypadku może być to jakieś inne hobby, zbieranie jakiś przedmiotów lub podróże. Odkrywanie nowych miejsc to na pewno świetny sposób na to aby zacząć dyskutować z innymi na najbardziej interesujące tematy. Opowieść o podróży do Warszawy dla pięknej nieznajomej może być czymś ciekawym. Kobiety poszukują jakiś interesujących gości – nie są zainteresowani nudziarzami ponieważ ich życie się praktycznie nie zmieni.

Zdecyduj się na to, że w końcu zaczniesz uprawiać jakiś sport. Na pewno nie zależy Ci na tym aby twoje ciało zalał niepotrzebny tłuszcz. Musisz wiedzieć o tym, że to właśnie wysportowana sylwetka bardziej zainteresuję płeć piękna ponieważ to będzie dla niej sygnał, że dbasz o siebie i znajdujesz w tygodniu czas na regularne uprawianie sportu. Jeśli nie wiesz na jaką aktywność fizyczną się musisz zdecydować to postanów sobie, że zaczniesz od czegoś łatwego a chodzi tutaj np. o bieganie, pływanie lub jazda na rowerze. Kiedy nabędziesz kondycję możesz pomyśleć o czymś innym a mianowicie siłownia, cross-fit. Szukaj tak długo sportu aż w końcu znajdziesz ten, który Ci odpowiada najbardziej.

Myśl pozytywnie i podejmuj akcję. Jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu staraj się być aktywny – najważniejsze jest to abyś biernie nie realizował swoich marzeń. Przykładowo jeśli chcesz się nauczyć jakiegoś języka obcego to pomyśl o tym aby wyjechać do zagranicznego kraju – to właśnie na miejscu będziesz miał żywy kontakt z językiem. Nie ma lepszego sposobu na praktykę.

Dodaj komentarz