Jak podrywać dziewczyny w klubie

Opublikowane przez 29 listopada 2015 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Jak podrywać dziewczyny w klubie

Można myśleć, że aby poznać dziewczynę w klubie trzeba mieć niesłychanie szczęście. To jednak nieprawda. Wystarczy zachowywać się w porządku, nie zgrywać wielkiego macho i także przestrzegać kilku najważniejszych reguł o których warto wspomnieć w tym artykule. Należy się do tego zastosować i można liczyć na to, że numer telefonu dziewczyny jesteśmy w stanie zdobyć w kilka chwil.

Po pierwsze nigdy w podrywie nie można nadużywać alkoholu. Z całą pewnością kobieta mając wybór czy decydować się na rozmowę z trzeźwym mężczyzną w porównaniu z tym lekko podchmielonym to zawsze stawiać będzie na tego pierwszego. Nie można tu mieć żadnych wątpliwości. Facet, który ma we krwi znaczącą część promili czuć się może niczym Elvis na scenie muzycznej a nawet i lepiej. Warto teraz sobie uświadomić to, że każda próba podejścia po pijanemu kończyć się może fiaskiem. Dziewczyna za każdym razem będzie olewać nietrzeźwego delikwenta. Aby zdobywać najładniejsze kobiety w klubie należy prezentować dobry poziom i styl bycia. Podejście po kilku piwach nigdy nie będzie zwiększać szans na zdobycie serca pięknej niewiasty. Można wypić sporadycznie ale trzeba zachowywać umiar, to nie wieczór kawalerski gdzie można się kolokwialnie ,,spruć na maksa”.

Decyzja podejścia musi być samodzielna. Nie można podchodzić w grupie. Kobieta już na samym początku musi zauważyć, że ten facet ma prawdziwe jaja. Prawdopodobnie podejście z kolegą to prostsza sprawa. Jednak teraz trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy to może stawiać nas, prawdziwego samca w korzystnej sytuacji. Można także wybiec w przyszłość, co jeśli mężczyzna marzyć będzie o dalszym związku, czy w dalszym przypadku na każdym spotkaniu będzie nam towarzyszyć ten kolega. Kobiety to osoby otwarte na nowe znajomości. Trzeba podejść i się przekonać.

Klub kojarzyć się może z dużą dawką energii a także pozytywnych wibracji. Wszystko tutaj dziać się będzie bardzo dynamicznie. Wszędzie tłoczno, wszędzie głośno i niezwykłe efekty poprzez przyciemnione światła. Aby ją zdobyć w klubie na scenie do tańczenia należy podejść z dużą energią. Mówiąc za cicho narażać się można na totalny brak zainteresowania ze strony kobiety.

Swoją postawą należy podkreślać swoją pewność siebie a także otwartą sylwetkę. Kobieta musi poczuć, że w dalszej znajomości poznawać będzie prawdziwego faceta. Wszystko to można pokazać już w klubie poprzez odpowiedni taniec, właściwą gestykulację.

Trzeba rozmawiać z sensem. Nie można uczyć się żadnego tekstu na pamięć. Z kobietami poznanymi w klubach warto rozmawiać spontanicznie. Dla pięknych dziewczyn to znak, że ten facet to szczerzy i pewny gość, który w żaden sposób nie będzie wykuwać ,,super teksty na podryw w klubie”. Im bardziej niebanalne zdanie tym większe szansę na końcowy sukces.

Aby pozostał kontakt należy wziąć numer telefonu. Należy to zrobić na osobności. Presja jej znajomych może być przytłaczająca. Trzeba zabrać dziewczynę w jakieś spokojniejsze miejsce i otwarcie zapytać o jakiś najbliższy kontakt, najlepiej Facebooka lub telefon komórkowy.

Dodaj komentarz