Jak poderwać dziewczynę?

Opublikowane przez 28 grudnia 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Jak poderwać dziewczynę?

Każdy ma swoje sposoby na podryw. Jest ich wiele i wszystkie działają dzięki cechom które są bardzo ważne. Bez tych cech daleko nie zajedziesz.
Jeśli jesteś jednym z tych którzy myślą że wygląd ma znaczenie to w pewnym stopniu masz rację, ale sam wygląd, klata, kaloryfer nie pozwoli ci poderwać dziewczyny. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Nawet jeżeli wiesz że cie odrzuci to chociaż spróbuj, co ci szkodzi. Zyskasz pierwszą ważną cechę. Ta cecha będzie ci bardzo potrzebna jeśli chcesz poderwać płeć żeńską. Głupotą jest popisywanie się przed dziewczyną. To jest bardzo dziecinne i większości dziewczyn zlekceważy to.

Pewność siebie:

Jednym najbardziej znanym sposobem na poderwanie dziewczyny jest pewność siebie. Uzyskać ją możemy tylko poprzez zagadanie do niej. Pamiętasz gdy pierwszy raz spotkałeś swojego najlepszego przyjaciela ? Pierwsze co zrobiłeś to zagadałeś. Ale zagadanie do płci pięknej nie jest tak łatwe jak zagadanie do chłopaka. Dlaczego ? Ponieważ nie znamy jej tak dobrze jak płeć którą posiadamy.

Bądź otwarty:

Pozwól jej mówić, nie przerywaj, bądź otwarty. Jeśli ona nie chcę mówić (bo jest nieśmiała) nakłaniaj ją poprzez pytania.
Nie mów za dużą. Dzięki temu dziewczyna poczuję się bardziej komfortowo. Słuchaj uważnie co mówi. Słuchaj nawet gdy zanudza, udawaj że jesteś zainteresowany. Wyczuwaj ton jakim mówi. Wczuwaj się w to co mówi. Nie daj się poznać że to co ona mówi ci się nie podoba.

Opowiadaj o sobie:

Gdy ona będzie chciała wiedzieć coś o tobie zacznij opowiadać. Nie zanudzaj, bądź dowcipny, ale też nie przesadzaj. Aby sprawdzić czy ona jest zainteresowana rozmową spójrz na jej stopy. Jeśli są skierowane do wyjścia, a nie do ciebie, to znaczy że nie jest zainteresowana i powinieneś zmienić temat lub też się pożegnać, ponieważ może mieć ważne sprawy, jeśli tak by było, pod żadnym pozorem nie proś o numer telefonu, umów się z nią np. na kawę.

Bądź szczery:

Szczerość jest najważniejsza. Dzięki szczerości dziewczyna nabiera zaufanie do nas. Pokaż jej że jesteś z nią do końca szczery, Nawet jak masz jakieś problemy, możesz się nimi z nią podzielić. Nic się nie stanie jeśli powiesz jej prawdę. Jeżeli jest w tobie zakochana to z tobą nie zerwie.

Bądź Błyskotliwy:

Błyskotliwość jest ważna. Jest taki moment gdy dziewczyna zadaje ci pytanie, a ty nie wiesz co powiedzieć. Najgorszą odpowiedzią jest nie wiem, nie potrzebnie ją wkurzysz, i może cie skreślić. Dlatego warto być błyskotliwym.

Pamiętaj:

Nigdy nie zmieniaj tematu w trakcie rozmowy, może to doprowadzić do szału drugiej osoby i niechcianym odrzuceniem. Nie przesadzaj z humorem. Ciągle się do niej uśmiechaj i patrz jej prosto w oczy gdy do niej mówisz. Nie bądź natrętny. Gdy ma problem lub płaczę pocieszaj ją. Jeżeli cię odrzuciła to znaczy że nie jesteś w jej typie. Nie prześladuj jej.

Dziewczyna jest twoja:

Jeśli oboje czujecie że razem wam się dobrze rozmawia, miło spędza czas to warto powymieniać się numerami. Ty pierwszy poproś ją o numer, nie czekaj aż ona to zrobi. Pamiętaj najważniejsza jest pewność siebie.

Dodaj komentarz