Dzięki temu określisz czy podobasz się facetowi

Opublikowane przez 15 kwietnia 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Dzięki temu określisz czy podobasz się facetowi

Z pewnością każda kobieta chciałaby dowiedzieć się jak najszybciej czy podoba się facetowi. Czy istnieje na to jakiś sprawdzony sposób? Oczywiście, że TAK! Nie jest on jeden a jest ich bardzo dużo. Warto się o nich dowiedzieć.

Jeśli wpadłaś w oko jakiemuś facetowi to tak naprawdę możesz być przekonana o tym, że prędzej czy później on Ci o tym szczerze powie. Co możesz pod tym rozumieć? Przede wszystkim po jego słowach dojdziesz do wniosku w jakim stopniu mu się podobasz – czy jemu zależy jedynie na seksie a może on pragnie od Ciebie czegoś bardziej poważniejszego.

Zauważysz, że twój adorator będzie próbował kontaktować się z Tobą a także przebywać w twoim towarzystwie najczęściej jak to jest możliwie. To nie może być przypadek, że chłopak uczęszczający regularnie na siłownię nagle wyjdzie ,,mol książkowy” i zacznie chodzić do biblioteki. Jeśli on zacznie odwiedzać to miejsce to da Ci jasny sygnał do tego, że zależy mu na tym aby być z Tobą jak najdłużej.

Zauważ to w jaki sposób zachowuję się twój adorator w twoim towarzystwie a wśród swoich znajomych. Najważniejsze jest to abyś wyciągnęła odpowiednio idące wnioski. W tym przypadku zwróć uwagę na jego postawę w grupie – czy jest nerwowy, nieśmiały lub milczący a to jak się zachowuję gdy jesteś obok. Jeśli zauważysz, że jego zachowanie się zmienia o 360 stopni to możesz być przekonana, że zależy mu na Tobie.

Jeśli usłyszałaś następujące pytanie czy masz chłopaka to tak naprawdę bądź w tej świadomości, że facet może coś do Ciebie czuć. On chcę określić teraz jakie miałby u Ciebie szansę i czy warto się starać o twoje względy. Kiedy jesteś singielką to na pewno będzie się starał wykazać przed Tobą swoją inteligencją oraz męskością.

Zauważ to, że facet który Ci się podoba zgadza się z Tobą w bardzo wielu względach. Jeśli on nie próbuję się z Tobą kłócić to tak naprawdę możesz to odbierać jako prawdziwy i szczery znak zainteresowania ze strony faceta.

Jeśli po przełamaniu pierwszych lodów, np. niezobowiązująca rozmowa w autobusie na pożegnanie prosi Cię o numer telefonu to tak naprawdę możesz być przekonana o tym, że on jest Tobą szczerze zainteresowany. Na pewno nie brałby telefonu od nieznajomego faceta, który by przypadkowo zapytał się o godzinę.

Jeśli facet próbuje z Ciebie żartować lub zależy mu na tym, żeby się z Tobą droczyć to możesz być przekonana o tym, że jest Tobą zainteresowany. Nie bez powodu mogło się wziąć powiedzenie ,,kto się czubi ten się lubi”.

Facet, który jest Tobą zainteresowany będzie starał Ci powiedzieć jakiś komplement. Na pewno będzie próbował być w jakiś sposób oryginalny. Będzie próbował stosować jakiś tanich tekstów na podryw np. piękne oczy lub zgrabne nogi. Zamiast tego zdecyduję się na to, że po prostu Ci powie, że te buty idealnie pasują do twojej sylwetki.

Jeśli mężczyzna na spotkaniu nie wspomina w żaden sposób o swoich byłych kobietach to jest na jak najlepszej drodze do tego aby zbudować długotrwały związek. Zauważysz to, że mężczyźnie nie zależy w żadnym stopniu na swojej ex. Jeśli nie porównuję Cię do poprzednich dziewczyn to tak naprawdę możesz być przekonany o tym, że szczerze mu na Tobie zależy i jego rozdział pt. byłe kobiety jest w 100% zamknięty.

Dodaj komentarz