6 rzeczy, które rozpalają mężczyzn

Opublikowane przez 28 grudnia 2015 w Bez kategorii | 0 komentarzy

6 rzeczy, które rozpalają mężczyzn

Faceci to organizmy, bez których kobiety nie dałyby sobie rady. Kto nam wymieni żarówkę jak ta się przepali, dokręci kran, zabije pająka lub przytuli w bezsenną noc? Żeby zatrzymać przy sobie mężczyznę, możemy dwoić się i troić i nic z tego nie wyjdzie. Istnieje jednak kilka trików, które powinna znać każda kobieta, aby mężczyzna stał się już jej do końca życia. Wystarczy jeden gest, jeden element ubioru, jedno słowo, a panowie niczym nitka nawlekają się na nasze palce, byśmy mogły później sprawnie poruszać nimi jak marionetkami. Nie chodzi jednak o manipulowanie, a oddanie swojej ukochanej kobiecie.

Buty na obcasie

Nie ma na świecie mężczyzny, którego nie kręciłyby kobiety w szpilkach. Nie tylko wydłużają nogę, ale również sprawiają, że stopa staje się seksowna i cała postura kobiety wygląda zupełnie inaczej. Każda kobieta wygląda w szpilkach seksownie i żaden facet nie przejdzie obok niej obojętnie.

Czerwone usta

Czerwona szminka używana była już przez nasze prababki, które wzorowały się na Marylin Monroe czy Audrey Hepburn. Świadczy o elegancji, klasie i szyku, a przy tym wygląda niezwykle zmysłowo i seksownie. Tradycja sprawiła, że czerwona szminka stała się raczej elementem uroczystym, dlatego kiedy widzimy kobietę w takim makijażu wiemy, że dzisiejszy wieczór będzie dla niej wyjątkowy. To dodatkowo rozpala facetów.

Długie, bujne włosy
Od zawsze tego typu fryzura była symbolem seksapilu i elegancji. Kobiety kuszą mężczyzn swoimi włosami, zarzucając je z jednego boku na drugi, seksownie ukazując swoją szyję i wdzięcząc się przy tym do płci brzydkiej. Bujne loki, gęste proste włosy, blondynki, brunetki czy rude..mężczyźni kochają kobiety z wdziękiem, a ich włosy właśnie im go dodają.

Kusząca szyja

Działa na mężczyzn jak paralizator. Kobieta, która odsłania kark, delikatnie muskając go przy tym palcami sprawia, że mężczyźnie robi się gorąco. Od razu ma ochotę podejść i pocałować to nagie miejsce, które działa na niego tak zmysłowo i pobudzająco. Niewiele osób wie dlaczego tak się dzieje. Otóż jest to miejsce, gdzie wytwarzane są kobiece feromony, które tak odurzająco wręcz działają na mężczyzn.

Zapach

Kobiece perfumy łączą się z jej naturalnym zapachem. Tworzy to aromat, który może zahipnotyzować mężczyznę i sprawić, że na samą jego woń włosy na jego ciele staną dęba. Zapach ma to do siebie, że go zapamiętujemy, dlatego tak mile nam się kojarzy i tak działa na drugiego człowieka. Mężczyzna, który poczuje zapach atrakcyjnej kobiety, będzie do niej wracał za każdym razem, kiedy tylko go poczuje. Nic w tym dziwnego, feromony mają niesamowitą moc o której nawet nie mamy pojęcia.

Zadbane dłonie i paznokcie

Piękne dłonie to detal, który pozwala poznać kobietę – jak dba o siebie, jaką ma pracę i jak żyje. Mężczyźni podziwiają długie, smukłe palce kobiet oraz ich zadbane, długie paznokcie. Mówią one o delikatności z którą kobiety są kojarzone, a ich dotyk to balsam dla ciała mężczyzny. Niewinne, a jednocześnie tak sprawne, dokładne i silne.

Dodaj komentarz