4 typy mężczyzn z którymi nie powinnaś się umawiać!

Opublikowane przez 13 grudnia 2015 w Bez kategorii | 0 komentarzy

4 typy mężczyzn z którymi nie powinnaś się umawiać!

Wydawać by się mogło, że mężczyzna z naszych snów to chodzący ideał. Przystojny, szarmancki, a przy tym nienagannie ubrany. Czego chcieć więcej? Pierwsze wrażenie jest podobno najważniejsze, jednak nie zawsze okazuje się prawdziwe. Często doskonały wygląd naszego amanta może nas zmylić, ponieważ pod tą idealną powłoką może mieszkać osoba, które nigdy nie chciałybyśmy wpuścić do swojego życia. Poniżej przedstawiamy cztery typy mężczyzn, którym koniecznie powinnaś zamkną furtkę, zanim na dobre się u ciebie zadomowią.

Perfekcjonista

To typ, którego życie pod każdym względem ma być idealne. Idealna żona, dom, praca, samochód, skarpetki, kawa, obiad, teściowa, włosy, paznokcie, kibel i tak dalej… Jeśli już umówił się z tobą na randkę, to fakt – musiałaś faktycznie mu się spodobać. Zastanów się jednak czy twoim marzeniem jest wieczne poprawianie każdego detalu tak aby twój facet był zadowolony i nie robił ci awantur o byle co. Mowa tu nawet o twoim stroju, perfumach, czy kolorze paznokci – tak, ten typ jest naprawdę wścibski i potrafi decydować dosłownie o każdym fragmencie twojego życia. Jeśli lubisz je takim jakie jest, zastanów się – być może to ostatnia szansa na to by się wycofać i uciekać gdzie pieprz rośnie.

Piotruś Pan

Zauroczył cię jego słodki uśmiech i rozkoszny wyraz twarzy. Na pierwszej randce było tak słodko, jakbyś zamówiła co najmniej cztery desery z podwójną bitą śmietaną. Uwielbia spontany i najchętniej spędza czas ze swoimi kumplami. Kiedy jest chory, oczekuje od ciebie pomocy nawet przy katarze, nie wspominając o codziennych obiadkach i śniadaniu do łóżka. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowa na macierzyństwo, zastanów się trzy razy, czy to dobry kandydat na dłuższy związek. Tak – ten typ, to duże dziecko, które wciąż potrzebuje opieki swojej mamy, a tym razem wybrał sobie na nią właśnie ciebie. Uciekaj! Jeszcze całe życie przed tobą, pieluchy będziesz zmieniać co najmniej za dekadę.

Niezdecydowany

Mężczyzna powinien być konkretny i umieć podejmować ważne decyzje samodzielnie. Pan niezdecydowany lubi jednak zrzucać wszystko na swoją dziewczynę, aby nie musieć ponosić odpowiedzialności. Wciąż się nad wszystkim zastanawia, a ważne decyzje jak zaręczyny czy ślub ciągle przekłada, argumentując to chorobą babci, kryzysem w pracy lub złą pogodą. Czy twoje życie rzeczywiście ma wyglądać jak pasmo nieszczęść? Chyba jednak warto byłoby rozejrzeć się za kimś konkretniejszym.

Maminsynek

Wszystkie dobrze wiemy, że ten typ zdarza się bardzo często i łatwo jest go rozpoznać. Może wyglądać jak najlepsze ciacho z Hollywood, ale w jego ręku wciąż jest telefon, a najwięcej połączeń przychodzi od MAMY. To ona decyduje z kim i kiedy może się umówić, na jakie poszedł studia, który fason spodni najlepiej na nim leży oraz jak będzie wyglądała jego codzienna dieta. Nie zdziw się, jeśli któregoś dnia rano wpadnie do jego mieszkania zrobić mu pranie i zastanie was w… “pidżamach”! Najgorsze jest to, że Maminsynkowi sytuacja ta zupełnie nie przeszkadza, a każde słowo jego mamy jest święte. Nie łudź się więc, że będziesz miała w tym związku coś do powiedzenia i że kiedykolwiek staniesz się ważniejsza niż rodzicielka.

Dodaj komentarz